O nas

Biuro Nieruchomości WSCHÓD jest kontynuacją działalności gospodarczej prowadzonej od 2008 roku. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego zarządzania nieruchomościami oraz w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, doradztwa technicznego z zakresu budownictwa. Oferujemy również obsługę najmu lokali. Jesteśmy zespołem bardzo elastycznym i otwartym na propozycję. Zakres oferowanych usług chętnie dopasujemy do oczekiwań naszych przyszłych Klientów!

Główne cele jakie sobie wyznaczyliśmy to jakość, profesjonalizm oraz indywidualne i życzliwe podejście do Klienta. Posiadamy wieloletnie i bogate doświadczenie, a naszym kapitałem jest wiedza, rzetelność oraz pasja i zapał do tego co robimy. Nasza oferta została przygotowana z myślą o Klientach indywidualnych, inwestorach, Spółdzielniach Mieszkaniowych oraz Wspólnotach Mieszkaniowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i nawiązania współpracy z nasz firmą.

Oferujemy również pomoc w zakresie:

  • pośrednictwo kredytowe
  • rzeczoznawstwo majątkowe
  • usługi inspektora nadzoru, kierownika robót
  • pomoc prawną i notarialną


Właściciel Biura Nieruchomości WSCHÓD Michał Górski posiada ubezpieczenie OC z zarządzania nieruchomościami, obrotu nieruchomościami oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa. Zespół stanowią absolwenci kierunków, gospodarki przestrzennej, budownictwa i zarządzania.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!